Kadıköy Evden Eve Nakliyat | EKİN NAKLİYAT

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, olarak 1990 Yılından Bu yana sektörde birçok çözüme yönelik nakliye hizmetlerine imza atan istanbul merkezli firmamız, evden eve nakliyat hizmeti ile başaladığı hizmetine bugün ofis taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, asansörlü taşımacılık, tekstil taşımacılığı, şehiriçi ve şehirler arası nakliyat ile istanbulun en gözde nakliye firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Nakliye sektöründe en eski firmalardan biri olan firmamız o günden bugüne gelişen teknolojiler uygulanarak sürekli kendisini yenilemiş gerek ev taşımacılığı olsun gerekse kurumsal taşımacılık olsun, müşteriye güven uyandıran tercih edipte hizmet sonrası huzurlu bir nakliye hizmeti almanın gururunu yaşatan bir firma olmuştur.

evden-eve-nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliye, hizmet alanını sürekli genişletmiş İstanbul 'un tüm ilçe ve semtlerine vede Türkiyenin Tüm illerine hizmeti en sağlıklı şekilde ulaştırmıştır. Personel sayısında ekipman sayısında ve araç sayısında azami bir artışa giden firmamız Kadıköy Evden Eve Nakliye firmaları arasında yasal olarak ve de sigortalı evden eve nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini veren lider konumdaki firma olmakla beraber taklit edilen örnek alınan tek firmadır

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile, mobilya ve teknik ekipmanları ve ustaları ile bugün her yaptığımız nakliye hizmetini ne ölçüde önemsediğimiz bilinmektedir. Personel alımlarında alınacak kişilerin sıkı bir elemeden geçirilmesi, tecrübesi ve işe yatkınlığı göz önüne alınarak personel seçildiği bir muhakkaktır. Aynı titizlik ekipman alınırken de gösterilmekte ekipmanların sağlıklı, dayanıklı ve hijyeniz olmasına dikkat edilmektedir.

Kadıköy Nakliyat Olarak bizi seçemizin size ne gibi avantajları olacağı konusunda daha fazla detaylı bilgi almak, hiznetimizin hangi şekilde yapıldığını ve kadıköy evden eve nakliyat fiyatları 'mızı öğrenmek iç,n müşteri temsizlcimizi iletimim sayfamızdaki telefon numaralarından arayabilir tüm bilgiyi alabilirsiniz.